/Files/images/zrkov_vipusknki/Захаров.JPG

Володимир Захаров

Випускник 1965 року, Директор КП ЦПКтаВ «Дубовий гай». Заслужений працівник культури України, нагороджується медалями «За розвиток Запорізького краю», «За особистий внесок у розвиток міста Запоріжжя», «10 років незалежної України» та орденом «За заслуги перед запорізьким краєм» ІІІ ступеня.

/Files/images/zrkov_vipusknki/Гостева.JPG

Тетяна Гостева

Випускниця 1966 року. Закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва, відділ художньої кераміки. Член Національної спілки художників України з 1984 року. Викладач образотворчих дисциплін у Запорізькому педагогічному коледжі та Хортицькому багатопрофільному коледжі. Її твори у музеях та приватних збірках України та за кордоном.

/Files/images/zrkov_vipusknki/Рівкін.JPG

Анатолій Рівкін

Випускник 1972 року, медаліст. Закінчив Запорізький державний педагогічний інститут, фізико-математичний факультет. Директор Запорізького ліцею «Логос». Нагороджений міжнародною премією «Сороса» за успіхи у викладанні природничих наук.

/Files/images/zrkov_vipusknki/Максишко.JPG

Наталія (Волязловська) Максишко

Випускниця 1976 року, закінчила Запорізький державний педагогічний інститут, аспірантуру інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАНУ (м. Київ), кандидат фізико-математичних наук. Автор близько 100 наукових робіт (у тому числі трьох монографій) в галузі економічно-математичного моделювання та застосування інформаційних технологій в економіці.

/Files/images/zrkov_vipusknki/Рогожин.JPG

Сергій Рогожин

Випускник 1980 року. Закінчив Ленінградський Державний інститут ім. Н. Крупської за спеціальністю «режисер». Працював артистом Запорізького театру юного глядача. Був учасником музичного гурту «АукцЫон». На рок-фестивалях признавався кращім вокалістом. В 1987 році став солістом гурту «Форум». Переможець та лауреат гран-прі багатьох фестивалів. Загалом має 14 музичних альбомів, 20 кліпів, зіграв ролі в художніх стрічках та серіалах «Взломщик», «Улицы разбитых фонарей», «Литеный, 4». З 1999 року – заслужений артист Росії.

/Files/images/zrkov_vipusknki/Кокоріна.JPG

Юлія Кокоріна

Випускниця 1982 року. Закінчила в МДУ ім. М.В. Ломоносова аспірантуру. Кандидат історичних наук. Автор майже 100 статей про історію та археологію, лінгвіст словника археологічних термінів, двох монографій.

/Files/images/zrkov_vipusknki/Гоменюк.JPG

Сергій Гоменюк

У 1988 році закінчив школу із золотою медаллю. З 2002 року – декан математичного факультету Запорізького національного університету. Автор 6 навчально-методичних розробок та кількох десятків наукових публікацій.

/Files/images/zrkov_vipusknki/Лазько.JPG

Ольга Лазько

Випускниця 1994 року. Закінчила школу із золотою медаллю. Переможець міжнародних змагань із художньої гімнастики. Артистка французького балету «Мулен Руж» (Париж). Нині проживає та працює в Англії.

/Files/images/zrkov_vipusknki/Михайлюк.JPG

Денис Михайлюк

Закінчив школу в 1995 році із золотою медаллю. Випускник Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій. Лауреат обласної премії для обдарованої молоді. Нині – доцент кафедри економіки підприємства та міжнародної економіки. Кандидат економічних наук.

/Files/images/zrkov_vipusknki/Зубченко.JPG

Олександр Зубченко

Закінчив Школу із золотою медаллю в 1999 році. Був студентом факультету соціології ЗНУ. Закінчив аспірантуру та захистив в 2007 році кандидатську дисертацію. Політолог. Нині – заступник начальника управління внутрішньої політики Запорізької обласної державної адміністрації.