/Files/images/vchitel_gordst/Дубровська.JPG

Дубровська Єлізавета Павлівна

Вчитель математики відмінник народної освіти. Була ініціатором створення сучасного кабінету математики в школі, який був відзначений дипломом на Всесоюзній виставці народного господарства у Москві.

/Files/images/vchitel_gordst/Вовк..jpg

Вовк Поліна Харитонівна

Заслужений вчитель України, викладач математики. Ветеран педагогічної праці.

/Files/images/vchitel_gordst/Бєлік.JPG

Бєлік Марія Петрівна

Вчитель історії. Відмінник освіти. Активний громадський діяч. Нині – голова ради ветеранів району.

/Files/images/vchitel_gordst/Загуменний.JPG

Загуменний Володимир Пантелейович

Вчитель технічної праці. Ветеран педагогічної праці. Відмінник освіти. Творець шкільних майстерень та обладнання шкільних кабінетів.

/Files/images/vchitel_gordst/Письменний.JPG

Письменний Володимир Ісаакович

Вчитель математики. Відмінник народної освіти. Керівник волейбольної секції вчителів та учнів, туристського гуртка.

/Files/images/vchitel_gordst/Растворова.JPG

Растворова Олена Петрівна

Вчитель англійської мови. Відмінник освіти України. Ветеран педагогічної праці.

/Files/images/vchitel_gordst/Синявська.JPG

Синявська Валентина Олександрівна

Вчитель хімії, відмінник освіти. Організатор кафедри багатопрофільного навчання в школі.

/Files/images/vchitel_gordst/Бєкмурзаєв.JPG

Бєкмурзаєв Урузмаг Койтікойович

Викладач початкової військової підготовки. За його керівництва оформлено кабінет ПВП, збудовано стрілків тир на території школи.

/Files/images/vchitel_gordst/Кріворучко.JPG

Кріворучко Валентина Іванівна

Вчитель української мови та літератури. Засновник першого кабінету народознавства в місті. Відмінник освіти україни. Лауреат міської премії ім. О.Поляка.

/Files/images/vchitel_gordst/Гайовий.JPG

Гайовий Микола Іванович

Вчитель української мови і літератури, заступник директора. Відмінник освіти. Високопрофесійний наставник педагогічної молоді.

/Files/images/vchitel_gordst/Феофанов.JPG

Феофанов В’ячеслав Федорович

Вчитель фізичного виховання. Відмінник освіти. Брав активну участь у будівництві та функціонуванні шкільного спортивного комплексу, що і сьогодні є одним із кращих у районі.

/Files/images/vchitel_gordst/Якушенко.jpg

Якушенко Любов Миколаївна

Вчитель української мови та літератури. Очолювала шефську роботу із Запорізьким електровозоремонтним заводом. Організовувала творчі зустрічі з артистами театру ім. В.Г. Магара і обласною спілкою художників.

/Files/images/vchitel_gordst/Щербенко.JPG

Щербенко Зузанна Василівна

Вчитель фізики. Заступник директора з навчально-методичної роботи. Відмінник освіти. Ветеран педагогічної праці.

/Files/images/vchitel_gordst/Бичкова.JPG

Бичкова Капітоліна Андріївна

Вчитель російської мови та літератури. Відмінник освіти. Нагороджена орденом В.І. Леніна за успіхи в навчально-виховній роботі.

/Files/images/vchitel_gordst/Рогожена.JPG

Рогожена Світлана Григорівна

Вчитель французької мови. Відмінник освіти.

/Files/images/vchitel_gordst/Чернікова.JPG

Чернікова Людмила Антонівна

Вчитель інформатики. Засновник першого кабінету інформатики в місті. Нині завідувач кабінету інформатики ЗОІППО.